Матеріально-технічне забезпечення закладу

Позашкільний навчальний заклад «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району» знаходиться за  офіційною адресою  –проспект Моторобудівників,26  та  займає два поверхи в будівлі ЗНЗ №65 І-Ш ступені Запорізької міської ради, їх загальна площа – 1022  кв.м.  Має окремий вхід.

У закладі нараховується 6 тренувальних кімнат, кімната для занять «Студії образотворчого мистецтва»,  2 костюмерні, 3 роздягальні, дві душеві кімнати. В аренді використовується актова зала ЗНЗ № 65.   Кожен гурток  працює згідно  з  розкладом занять. Керівники гуртків на достатньому рівні забезпечені дидактичним матеріалом для виконання навчальних програм.

Танцювальні  кімнати розташовані так, щоб забезпечувати оптимальні умови для організації освітнього процесу та відпочинку вихованців гуртків, підтримувати оптимальний  рівень освітлення та інсоляції навчальних приміщень.

Всі тренувальні кімнати закладу мають паспорти з переліками наявного обладнання, навчального, наочного, методичного забезпечення.

Всі приміщення обладнані відповідно вимогам пожежної безпеки. Стан приміщень задовільний. Всі кімнати оформлені належним чином: мають інформацію з охорони праці та пожежної безпеки, правил безпечної поведінки на занятті відповідно його специфіки, у наявності вогнегасники у необхідній кількості.

Навчальний заклад забезпечений на достатньому рівні стільцями, меблями для  проведення занять.

Усі танцювальні кімнати оснащені спортивним обладнанням, що створює гуртківцям умови для оволодіння умінь та навичок згідно інтересам, але деякі тренувальні кімнати потребують поновлення обладнання.

Так, в приміщенях закладу є наступне обладнання:

Найменування обладнання Кількість, шт.
Столи 9
Персональні комп’ютери 4
Модем 1
Дзеркала 29
Спортивний інвентарь 2
Батут 1
Станок гімнастичний 2
Мати гімнастичні 17
Телевізор 2
Магнітофони,музичні центри,відеопрогравачі 6