Інформація про нас

Позашкільний навчальний заклад «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району»   – це однопрофільний освітній заклад.

Дата створення закладу –  17.12.2008 року

Юридична адреса: 69068,  Запорізька область,  м. Запоріжжя, проспект Моторобудівників,буд. 26

Телефон: 769-91-02, факс 769-91-02.

Електронна адреса:  centerfenix@ukr.net.

Статут  Позашкільного навчального  закладу «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району» має редакцію, що затверджена рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради 30.11.2016 року № 50.

З 2009 року очолює роботу Позашкільного навчального закладу «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району Лободюк Сніжана Борисівна, «Відмінник освіти України».

Умови прийняття учнів: конкурсна та без конкурсна основа.

Напрям діяльності: художньо-естетичний

Структура роботи: 3 гуртки, 19 груп, які працюють за програмами «Классичний танець»,  «Акробатика» та «Студія образотворчого мистецтва».

Час проведення навчального процесу, організація повного дня: шестиденний тиждень, протягом дня згідно з розкладом.

Дитячий колектив «Народного Театру сучасної хореографії «Фенікс»», який працює на базі нашого закладу, має давню історію і традиції.

Так, самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в рідному місті, а й поза його межами, був заснований у 1997 році і ось вже 20  років працює в художньо-естетичному напрямку сучасної хореографїї. З дня заснування, з творчим колективом працюють  справжні фахівці, великі ентузіасти, досвідчені педагоги,  незмінний керівник ансамблю – Лободюк Сніжана Борисівна.

В репертуарі ансамблю понад 100 танцювальних номерів сучасної та естрадної хореографіїї  – найрізноманітніші хореографічні композиції різних танцювальних стилів, що дозволяють найповніше розкрити творчі можливості колективу і кожного учасника зокрема.

З метою євроінтеграції української молоді, керівником колективу Лободюк Сніжаною Борисівною підписана угода з громадською організацією Польщі про творчу співпрацю,  внаслідок якої, колектив Театру сучасної хореографії «Фенікс» протягом останніх  років декілька разів  виїздив за кордон.