22.11.2019

Разом з провідними солістами обласної філармонії Запоріжжя та ансамблем бандуристів «Божена» солісти Народного театру сучасної хореографії «ФЕНІКС» Борисік Анастасія, Пузанов Богдан, Моргунова Мирослава прийняли участь у програмі музично-поетичного вечору «Сподіваюсь бути почутою»

” Сподіваюсь бути почутою…”
Музично-поетичний вечір

Нам треба жити кожним днем.
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може не настати.

Ліна Костенко

Українська земля славиться різнобарв׳ям талановитих митців-письменниківта поетів. Іхні шедеври відомі на весь світ, звучать десятками мов, цитуються у кінострічках та покладені на музику!

У програмі музично-поетичного вечору “Сподіваюсь бути почутою…” прозвучали вірші про яскраву та рідну країну, мелодійну українську мову, про величність та безмежність кохання. Твори корифеїв української поезії: Ліни Костенко, Володимира Сосюри, інтимна лірика Івана Франка звучали у супроводі ніжної скрипки та багатоголосої бандури. Провідні солісти обласної філармонії, ансамбль бандуристів «Божена», керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь та солісти Народного Театру сучасної хореографії «Фенікс» виконали твори, які здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на боротьбу або, навпаки, заспокоювати й зцілювати душу.