29.02-01.03.2020

«Фенікс» розпочав весну сучасним, потужним, освітнім фестивалем сучасного танцю «Orange Pelican» у Дніпрі!

На четвертому за рахунком фесті нас зібралось більше півтисячі – і це рекорд Orange Pelican! Учасникі приїхали із Полтавщини і Донеччини, Харкова, Одеси, Київа, Запоріжжя і всіх куточків Дніпропетровської області, щоб на два дні зануритись у сучасний танець, зарядитись ідеями, познайомитись з однодумцями і, звісно, перемагати! Хоча цей проект – не про нагороди і перемоги.

Ми називаємо Orange Pelican конкурсом танцювальної свободи та сучасних музичних ритмів, адже він, перш за все, про розвиток, знайомства і розширення власних кордонів.

Щороку організатри прагнуть зробити Orange Pelican цікавим та оригінальним, тож учасників чекали насичені дні: 173 конкурсних номери, 17 майстер-класів від 5 крутезних членів журі Антон Киба (Tony Kiba), Кирилл Головкин (Kirill Golovkin), Ярослав Кайнар (Yarik Kaynar), Tatyana Tizenberg, Антон Овчинников (Anton Ovchinnikov), 3 перфоманси, семінар для хореографів, майстер-класи з хенд-мейду, нові знання і приємні знайомства.

Цьогоріч фест знову, як і 3 роки тому, тепло прийняв Палац Студентів ДНУ ім. О. Гончара.

Дякуємо всім, хто витримав шалений конкурсний день 29 лютого і вже рано вранці 1 березня був на МК, хто зібрав всі автографи від членів журі у фестивальні блокнотики, хто активно вболівав за учасників на сцені, хто ділився своєю енергією. Сподіваємось, Orange Pelican став для всіх особливим проектом.

За результатами конкурсу члени журі виділили три найсильніші номери – претендентів на перемогу, і після перетанцьовки, шляхом голосування, володарем Кубку Orange Pelican став (вже другий рік поспіль!) Народний театр сучасної хореографії «ФЕНІКС» (Позашкільний навчальний заклад «Центр по роботі з обдарованою молоддю на базі закладів освіти Шевченківського району» м. Запоріжжя, художній керівник – Снежана Лободюк).

Браво!